תהליך הגיוס לגב מערכות

גב מערכות מגייסת עובדים למבחר רחב מאוד של תפקידים טכנולוגיים המיועדים למגוון לקוחות, החברה אימצה לעצמה לאורך השנים תהליכי גיוס שונים ומגוונים המאתרים את העובדים הנכונים למשרות השונות .השלבים השונים :


ראיון תעסוקתי

גב מערכות מונה כ-750 עובדים ומגייסת כ-100 אנשים טכנולוגיים בממוצע בשנה, השלב הראשון הינו ראיון תעסוקתי עם מחלקת הגיוס של גב מערכות ראיון זה משמש המפתח לכל הזדמנות תעסוקתית. שלב זה הוא אמנם ראשוני אך חשוב מאוד שכן הוא מהווה כלי סינון מרכזי להמשך התהליך.
את הראיון עורך צוות הגיוס בחברה, אשר עבר הכשרות בתחום הראיונות התעסוקתיים. הראיון מתמקד בהיבטים מקצועיים,ניסיון של המועמד והן בפן האישיותי.חברי הצוות - בוגרי תואר ראשון לפחות, בתחום מדעי ההתנהגות / מדעי החברה, ובעלי נסיון עשיר בגיוס ומיון עובדים והתמחות בתחומים כגון : חומרה , תוכנה , פרויקטים ועוד .
בראיון המועמד יתבקש לספר על עיסוקיו הקודמים תוך מתן דוגמאות לפעילותו והתנהגותו במקום העבודה הנוכחי או הקודם. בנוסף, לכל תפקיד יש פרמטרים ספציפים אותם בוחר צוות הגיוס לבדוק על מנת לבחון ההתאמה : רמת התאמה מקצועית , רמת התאמה חברתית , מוטיבציה וכו' .

 

בדיקת התאמה

מועמד שעבר את הראיון הראשוני, מתחיל תהליך של בדיקת התאמתו המקצועית לתפקיד. בשלב זה המועמד יתראיין עם המנהל המקצועי הישיר ולעיתים עם מנהלים נוספים. ייתכן כי בחלק מהמשרות יתווסף שלב מקדים של מבחנים טכניים במחשב / בכתב .
צוות הגיוס ילווה את המועמד לאורך כל הדרך עד השגת המשרה הרצויה תוך עדכון מתמיד על שלבי התהליך וסיוע בעת הצורך במענה על שאלות.


הזדמנויות תעסוקתיות


גב מערכות הינה חברה המתמחה בתחום ה IT וכחברה שכזו ישנן המון הזדמנויות עסקיות לחיפוש משרה המתאימה למועמדים בתחומים השונים .

  
עמוד ראשי אודות קריירה יצירת קשר
כל הזכויות שמורות
נבנה ע"י:
SoftQual   |   softqual